Google Reklamları

Balıkesir,de Tatil Fırsatları Alt Kısımda!!

Tıkla Üye Ol Sende Kazan

Kış Tatil Fırsatları

Embed

*izmir*sivriler çeyiz ve mobilya mağazaları

*izmir*sivriler çeyiz ve mobilya mağazaları

https://www.sivrilermobilya.com/ceyiz-paketleri

https://www.sivrilermobilya.com

https://www.facebook.com/SivrilerMobilya 

2015'de hayallerinizi kesinlikle ertelemeyin.Herşey dahil çeyiz paketlerimiz beğeninize sunulmuştur.Mobilayadan beyaz eşyaya kadar,balayından kır düğününüze kadar her detayı düşünülmüş birbirinden eşsiz,mükemmel çeyiz paketleri 4990 Tl den başlayan fiyatlar ile.Size sadece seçim yapmak kalıyor üstelik 219 tl den başlayan taksitler ile.

Ticari hayatına 1980 yılında kurucumuz Ali SİVRİ tarafından aktif pazarlama ile başlayan şirketimiz, sağlam temeller üzerine kurulmuş , değerlerine sahip çıkan örnek bir aile şirketidir.
Şirketimiz dünden bugüne müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmette kalite anlayışını her zaman ön planda tutmuştur.
Siz değerli tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün yeni ürün ve markaları ürün yelpazemize ilave etmekteyiz.

Misyonumuz; sadece evinizin rahatlık ve konforuna sağlayacak ürünleri bir araya getirmek değil, tarzınızı zevkinizi yansıtan yaşam alanları yaratmak ve en iyi kalitedeki ürünü en iyi fiyatlandırma ile size sunmaktır.
Vizyonumuz; Tasarımlarımız, çizimlerimiz ve pazar araştırmaları ile ev dekorasyon trendlerine yön veren,üretim ve ürün kalitesiyle global ölçüde markalaşıp ülke ekonomisine istihdam sağlamak ve tüketicilerin bütçesine katkıda bulunan bir firma olmaktır.
Çevre duyarlılığımız; Ürünlerimizi sunduğumuz insana ve onun yaşam alanı olan dünyaya değer veriyoruz.

Facebook Paylaşım Ve Beğenilere Artık Para Ödüyor!!Alttaki Tıkla Sende Üye Ol
Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !